Anasayfa #5

Yenilikçi Eğitim Teknolojileri İle
Sektörel Yetkinlik Sistemi Geliştiriyoruz.

KCTEK 2011 yılından beri eğitim teknolojileri alanında uluslararası standartlarda dijital eğitim ürünleri geliştirmektedir.

Sertifikalarımız

Geliştirdiğimiz ürünlerde dünya standartlarını sağlamak amacıyla IMS Global konsorsiyumunun sertifikalandırma işlemlerini düzenli olarak sağlamaktayız.
 

Dijital Eğitim Ürünlerimiz

Qulak Dijital Eğitim Platformu üzerinde tüm online eğitim süreçlerinizi yönetebilirsiniz.

Dijital Rozet ve Sertifika Platformu

Dijital ortamda yapılan süreçlerin sonunda başarılı olan kişilere verilecek rozet ve sertifikaların dijital ortamda üretilmesi ve saklanması konusunda geliştirilmiş bir üründür. Beceri bazlı rozet üretimi ve yetkinlik bazlı sertifika üretimini desteklemektedir.

Yapay Zeka Destekli Güvenli Sınav Sistemi

Çevrimiçi sınav süreçlerinde ihtiyaç duyulan tüm doğrulama ve takip işlemlerini yüz tanıma, kimlik tanıma ve buna benzer 20 farklı algoritma kullanılarak güvenli bir şekilde yapılmasını sunar.

Dijital Eğitim ve Oyunlaştırma Uygulaması

sisteme tanımlanan içerikler ile yarışma ve değerlendirme sistemi üzerinden kişilerin ilgi alanlarına göre bilgilerini sınayacakları ve bunun karşılığında rozet ve puan kazanabilecekleri bir oyunlaştırma uygulamasıdır.

Teknik Sınav Platformu

Teknoloji alanında çalışan bireylerin işe alım sürecinde teknik sınavlarının yapılması ve değerlendirilmesini sağlamaktadır. Sistem üzerinden 70 farklı kodlama dili üzerinden teknik sınav yapılması ve otomatik değerlendirilmesi yapılmaktadır. Sistem üzerinde 65 farklı konuda 40 bine yakın alana özel soru bulunmaktadır.

Yetenek Platformu

Yetkinlik alanına özel adaptif sınav sonrasında sektör lideri tarafından hazırlanan pathway ve patika mimarisinin yapay zeka destekli olarak ölçümlenmesi sonucunda uçtan uca beceri gelişimini yetkinlik gelişimine yönlendiren bir sistemdir. Sistem, 26 farklı teknoloji alanında hazır olarak çalışmaktadır. Bir çok yan alana da özelleştirilebilmektedir.

Gözetmenlik Platformu

Kurumunuzun sınavlarının güvenli bir şekilde gözetmenlik servisini oluşturur. Gözetmenlik servisi sayesinde; Adayların, sınav ekranı sınav dışında hiçbir işlem yapılmayacak şekilde kilitlenebilir, Gözetmen tarafından adaylar bilgisayar ve mobil kameralarından izlenebilir, Adayın sınav ekranına uyarılar göndererek, ses iletimi ile veya mesaj yoluyla birtakım müdahaleler edilebilir.

Dijital Eğitim Çözümlerimiz

Yenilikçi yazılım çözümleri geliştirme hedefiyle 2011 yılında kurulan KC TEK, kurumsal firmalara yönelik web tabanlı özel yazılım çözümleri geliştirir; ileri teknoloji gerektiren girişimlerini hayata geçirmiştir.

Dijital Öğrenme Platformu

Yeni nesil dijital öğrenme platformu ile tüm eğitim kademelerinde öğretim yönetimi ihtiyaçları tespit ederek gelişim sürekliliği sağlar.

Adaptive Öğrenme
Konu Kazanım Analizi
Pathway
Patika
Öğrenme Kayıtları Saklama
Öğrenme Kayıtları Doğrulama

Dijital Sınav Platformu

Dijital sınav platformu ile sınav güvenliği, gözetimli sınav ihtiyaçları tek platform üzerinden yapay zeka kullanarak sağlar.

Güvenli Sınav
Proctor
Yapay Zeka Algoritmaları

Eğitim Yetkinlik Platformu

Teknik İşe Alım Yönetim platformu, Yetkinlik Yönetimi platformu ile sınav ve analiz ihtiyaçlarını tek platform üzerinden gerçekleştirmenizi sağlar.

Yeni Nesil Öğrenme

Dijital öğrenme sistemleri ile yeni nesil bir öğrenme deneyimi sunmaktadır. Dünyada değişen ve gelişen öğrenme sistemleri ve standartları benimsenerek geliştirilen sistemler sayesinde öğrenme ve ölçme değerlendirme süreçleri konusunda çözümler sunmaktadır

Dijital Öğrenme Sistemi kişilerin hazır bulunuşluk düzeylerini detaylı analiz ederek kişiye özel bir değerlendirme sunarak, kişilerin gelişimini hedefledikleri alana özel odaklanmalarını ve başarıya ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Referanslarımız

QulakExam

qexam, çevrimiçi sınavların kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolay ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan, yapay zeka temelli modülleri sayesinde analiz raporları oluşturarak geri bildirimde bulunan, esnek soru hazırlama platformu sunan ve sınav güvenlik modülleri sayesinde üst düzeyde sınav güvenliği sağlayan bir çevrimiçi sınav sistemidir. qexam, uçtan uca şifreleme ile bilgi güvenliği standartlarını sağlamaktadır.

QulakProctor

qproctor, sınavlarınız için güvenli gözetmenlik servisi sağlar. Bu sayede gözetmenler kolaylıkla sınav anınıda sınava katılan kişileri izleyebilir ve anında müdehale edebilirler.