Çözümlerimiz

Kctek Bilişim ürün ailesi, sektörel bazda sektöre özel ürünler üreterek farklı sektörlerin ihtiyaçlarını özel profesyonel olarak hazırlanmıştır. 

Çözümlerimiz

Dijital sınav ve değerlendirme sistemi online ortamda yapılan sınavlara ait tüm sınav süreçlerini başvuru aşamasından sınav sonuç aşamasına kadar olan tüm süreci yönetmek amacıyla geliştirilmiştir.

Dijital Rozet ve Sertifika Platformu

Dijital ortamda yapılan süreçlerin sonunda başarılı olan kişilere verilecek rozet ve sertifikaların dijital ortamda üretilmesi ve saklanması konusunda geliştirilmiş bir üründür. Beceri bazlı rozet üretimi ve yetkinlik bazlı sertifika üretimini desteklemektedir.

Yapay Zeka Destekli Güvenli Sınav Sistemi

Çevrimiçi sınav süreçlerinde ihtiyaç duyulan tüm doğrulama ve takip işlemlerini yüz tanıma, kimlik tanıma ve buna benzer 20 farklı algoritma kullanılarak güvenli bir şekilde yapılmasını sunar.

Dijital Eğitim ve Oyunlaştırma Uygulaması

sisteme tanımlanan içerikler ile yarışma ve değerlendirme sistemi üzerinden kişilerin ilgi alanlarına göre bilgilerini sınayacakları ve bunun karşılığında rozet ve puan kazanabilecekleri bir oyunlaştırma uygulamasıdır.

Teknik Sınav Platformu

Teknoloji alanında çalışan bireylerin işe alım sürecinde teknik sınavlarının yapılması ve değerlendirilmesini sağlamaktadır. Sistem üzerinden 70 farklı kodlama dili üzerinden teknik sınav yapılması ve otomatik değerlendirilmesi yapılmaktadır. Sistem üzerinde 65 farklı konuda 40 bine yakın alana özel soru bulunmaktadır.

Yetenek Platformu

Yetkinlik alanına özel adaptif sınav sonrasında sektör lideri tarafından hazırlanan pathway ve patika mimarisinin yapay zeka destekli olarak ölçümlenmesi sonucunda uçtan uca beceri gelişimini yetkinlik gelişimine yönlendiren bir sistemdir. Sistem, 26 farklı teknoloji alanında hazır olarak çalışmaktadır. Bir çok yan alana da özelleştirilebilmektedir.

Gözetmenlik Platformu

Kurumunuzun sınavlarının güvenli bir şekilde gözetmenlik servisini oluşturur. Gözetmenlik servisi sayesinde; Adayların, sınav ekranı sınav dışında hiçbir işlem yapılmayacak şekilde kilitlenebilir, Gözetmen tarafından adaylar bilgisayar ve mobil kameralarından izlenebilir, Adayın sınav ekranına uyarılar göndererek, ses iletimi ile veya mesaj yoluyla birtakım müdahaleler edilebilir.

Veri Yönetiminde Çözüm Ortağınız

Analiz

Veri tabanlarınız ve verilerinizi detaylı analiz ederek veri standartları oluşturulması sağlanmaktadır.

Tasarım

Analiz yapılan verilerin, kurumun tüm yazılım ve sistemlere ait veri modellerinin tasarım süreçlerinin düzenlenmesi.

Sınıflandırma

Veri tabanlarında yer alan verileri kategorik veya ihtiyaca özel sınıflandırmaların yapılması.

Temizleme

Sınıflandırma kapsamına girmeyen ve herhangi bir anlam ifade etmeyen değerlerin temizlenmesidir.

Görselleştirme

Sınıflandırma süreçlerine göre verilerin görselleştirme işlemleri yapılmasıdır.

Önerme

Verilerden elde edilen anlamlı sonuçların size özel yapay zeka algoritmaları ile önerme yapılmasıdır.