Hakkımızda

Yenilikçi yazılım çözümleri geliştirme hedefiyle 2011 yılında kurulan KC TEK, kurumsal firmalara yönelik web tabanlı özel yazılım çözümleri geliştirir; ileri teknoloji gerektiren girişimlerini hayata geçirmiştir.

Biz Kimiz?

Kctek Bilişim, günümüz iş dünyasının ihtiyaçları ile hızla gelişen teknolojileri en verimli BT platformlarında bir araya getirerek, paket yazılımların müşterinin ihtiyaçlarına yetersiz kaldığı durumlarda, standart yazılımların çok ötesine ulaşan, özelleştirilmiş çözümler hazırlamaktadır. Kctek Bilişim ulusal ve uluslararası düzeyde Ar-Ge Projeleri geliştirmektedir. Kctek Bilişim Türk Kobiler ve Kamu Kurumları için yenilikçi çözümler geliştirmektedir.

Kctek Bilişim, eğtitim teknolojileri, Güvenli ve Gözetimli Sınav, Adaptif Öğrenme, Yetkinlik Yönetimi ve Dijital Rozet alanlarında çalışmalar yapmaktadır. Bu alanda Geliştirilen ürünlerimiz için www.qulak.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

EuroCC projesi

EuroCC projesi kapsamında ve Ulusal Yetkinlik Merkezi (NCC) kapsamında, Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC)/Büyük Veri/Yapay Zeka alanında çözümler geliştiren büyük, orta ve küçük ölçekli şirketler ile vaka çalışmaları yürütülüp TRUBA tarafından bu şirketlere kaynak sağlanması amaçlanıyor.
Kctek tarafından geliştirilen yapay zeka ürünü qulak AI‘da EuroCC Vaka çalışmaları arasında yerini almıştır.
Logo-EuroCC_200x200_light-ING

Sertifikalarımız

Geliştirdiğimiz ürünlerde dünya standartlarını sağlamak amacıyla IMS Global konsorsiyumunun sertifikalandırma işlemlerini düzenli olarak sağlamaktayız.