Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

(“Şartlar”)Son güncelleme: 25 Nisan 2022 Lütfen www.kc.com.tr web sitesini ve qproctor Kayıt Aracını (“Hizmet”) kullanmadan önce bu Hüküm ve Koşulları (“Şartlar”, “Şartlar ve Koşullar”) dikkatlice okuyun. KCTEK (“biz”, “biz” veya “bizim”) tarafından işletilmektedir.

Hizmete erişiminiz ve Hizmeti kullanımınız, bu Koşulları kabul etmenize ve bunlara uymanıza bağlıdır. Bu Koşullar, Hizmete erişmek veya Hizmet’i kullanmak isteyen tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

Hizmete erişerek veya Hizmet’i kullanarak bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Koşulların herhangi bir kısmına katılmıyorsanız, Hizmete erişim izniniz yoktur.

Satın Almalar

Hizmet aracılığıyla sunulan herhangi bir ürün veya hizmeti satın almak (“Satın Alma”) isterseniz, kredi kartı numaranız, kredi kartınızın son kullanma tarihi, fatura adresiniz ve gönderim bilgileriniz.

Şunları beyan ve garanti edersiniz: (i) herhangi bir Satın Alma işlemiyle bağlantılı olarak herhangi bir kredi kartını/kartlarını veya diğer ödeme yöntemini/yöntemlerini kullanmak için yasal hakkınız vardır; ve (ii) bize sağladığınız bilgilerin doğru, doğru ve eksiksiz olduğunu.

Hizmet, ödemeyi kolaylaştırmak ve Satın Almaların tamamlanmasını sağlamak amacıyla üçüncü taraf hizmetlerinin kullanımını kullanabilir. Bilgilerinizi göndererek, bize Gizlilik Politikamıza tabi olarak bu üçüncü taraflara bilgi verme hakkını vermiş olursunuz.

Aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmayan nedenlerle siparişinizi herhangi bir zamanda reddetme veya iptal etme hakkını saklı tutarız: ürün veya hizmetin mevcudiyeti, ürün veya hizmetin tanımındaki veya fiyatındaki hatalar, siparişinizdeki hata veya diğer nedenler. dolandırıcılık veya yetkisiz veya yasa dışı bir işlemden şüpheleniliyorsa siparişinizi reddetmek veya iptal etmek.

Kullanılabilirlik, Hatalar ve Yanlışlıklar

Hizmetteki ürün ve hizmet tekliflerini sürekli olarak güncelliyoruz. Hizmetle ilgili bilgilerin güncellenmesinde ve diğer web sitelerindeki reklamlarımızda gecikmeler yaşayabiliriz. Hizmette bulunan bilgiler hatalar veya yanlışlıklar içerebilir ve tam veya güncel olmayabilir. Ürünler veya hizmetler yanlış fiyatlandırılmış, yanlış tanımlanmış veya Hizmet’te mevcut olmayabilir ve Hizmet’te bulunan herhangi bir bilginin doğruluğunu veya eksiksizliğini garanti edemeyiz.

Bu nedenle, önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda bilgileri değiştirme veya güncelleme ve hataları, yanlışlıkları veya eksiklikleri düzeltme hakkını saklı tutarız.

Yarışmalar, Çekilişler ve Promosyonlar

Hizmet aracılığıyla sunulan tüm yarışmalar, çekilişler veya diğer promosyonlar (topluca “Promosyonlar”) bu Hüküm ve Koşullardan ayrı kurallara tabi olabilir. Herhangi bir Promosyona katılırsanız, lütfen geçerli kuralların yanı sıra Gizlilik Politikamızı da gözden geçirin. Bir Promosyonun kuralları bu Hüküm ve Koşullarla çelişirse, Promosyon kuralları geçerli olacaktır.

Hesaplar

Bizde bir hesap oluşturduğunuzda, 18 yaşından büyük olduğunuzu ve bize verdiğiniz bilgilerin her zaman doğru, eksiksiz ve güncel olduğunu garanti edersiniz. Yanlış, eksik veya eski bilgiler, Hizmet’teki hesabınızın derhal feshedilmesine neden olabilir.

Bilgisayarınıza ve/veya hesabınıza erişimin kısıtlanması dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumaktan siz sorumlusunuz. Hesabınız ve/veya şifreniz altında gerçekleşen her türlü faaliyet veya eylemin sorumluluğunu, şifreniz ister Hizmetimizde ister bir üçüncü taraf hizmetinde olsun, kabul etmektesiniz. Hesabınızın herhangi bir güvenlik ihlali veya yetkisiz kullanımından haberdar olduğunuzda derhal bize haber vermelisiniz.

Kullanıcı adı olarak başka bir kişi veya kuruluşun adını veya yasal olarak kullanıma açık olmayan bir adı veya sizin dışınızda başka bir kişi veya kuruluşun haklarına tabi olan bir adı veya ticari markayı uygun izin olmaksızın kullanamazsınız. Kullanıcı adı olarak saldırgan, kaba veya müstehcen herhangi bir isim kullanamazsınız.

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak hizmeti reddetme, hesapları feshetme, içeriği kaldırma veya düzenleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız.

Fikri Mülkiyet

Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevselliği, aracılığıyla sunulan ürünler/hizmetler KCTEK ve lisans verenlerinin münhasır mülkiyetindedir ve öyle kalacaktır. Hizmet, hem Türkiye Cumhuriyeti hem de yabancı ülkelerin telif hakkı, ticari marka ve diğer yasalarıyla korunmaktadır. Ticari markalarımız ve ticari takdim şeklimiz, KCTEK’in önceden yazılı izni olmaksızın herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak kullanılamaz.

Diğer Web Sitelerine Bağlantılar

Hizmetimiz, KCTEK’in sahibi olmadığı veya kontrol etmediği üçüncü taraf web sitelerine veya hizmetlerine bağlantılar içerebilir ve herhangi bir üçüncü taraf web sitesi veya hizmetinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolü yoktur ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bu varlıkların/kişilerin veya web sitelerinin tekliflerini garanti etmiyoruz.

KCTEK’in doğrudan veya dolaylı olarak, herhangi bir içerik, mal veya hizmetin kullanımından veya bunlara güvenilmesinden kaynaklanan veya sebep olduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan sorumlu veya yükümlü olmayacağını kabul ve beyan etmektesiniz. bu tür üçüncü taraf web siteleri veya hizmetleri.

Ziyaret ettiğiniz tüm üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Sonlandırma

Koşulların ihlali dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir nedenle ve sınırlama olmaksızın, kendi takdirimize bağlı olarak, önceden bildirimde bulunmadan veya yükümlülük altına girmeden, hesabınızı derhal feshedebilir veya askıya alabilir ve Hizmete erişiminizi engelleyebiliriz.

Hesabınızı sonlandırmak isterseniz, Hizmeti kullanmayı bırakabilirsiniz.

Nitelikleri gereği fesihten sonra da yürürlükte kalması gereken Şartların tüm hükümleri, mülkiyet hükümleri, garanti feragatnameleri, tazminat ve sorumluluk sınırlamaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere fesihten sonra da geçerli olacaktır.

Tazminat

KCTEK’i ve lisans sahibini ve lisans verenlerini ve çalışanlarını, yüklenicilerini, acentelerini, memurlarını ve yöneticilerini her türlü iddia, zarar, yükümlülük, kayıp, yükümlülük, maliyet veya borç ve harcamalara karşı savunmayı, tazmin etmeyi ve zarar görmemesini sağlamayı kabul etmektesiniz. (avukatlık ücretleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere), a) sizin tarafınızdan veya hesabınızı ve şifrenizi kullanan herhangi bir kişi tarafından Hizmeti kullanımınız ve erişiminizden veya b) bu Koşulların ihlalinden kaynaklanan veya bunlardan kaynaklanan.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

KCTEK veya onun direktörleri, çalışanları, ortakları, acenteleri, tedarikçileri veya iştirakleri hiçbir şekilde kar kaybı, veri, kullanım, iyi niyet veya (i) Hizmete erişiminiz veya Hizmet’i kullanmanız veya Hizmet’e erişememeniz veya Hizmet’i kullanamamanızdan kaynaklanan diğer maddi olmayan kayıplar; (ii) Hizmet üzerindeki herhangi bir üçüncü şahsın herhangi bir davranışı veya içeriği; (iii) Hizmetten elde edilen herhangi bir içerik; ve (iv) garantiye, sözleşmeye, haksız fiile (ihmal dahil) veya başka herhangi bir yasal teoriye dayalı olarak, bu tür bir zararın olasılığı konusunda bilgilendirilip bilgilendirilmediğimiz ve hatta burada belirtilen bir çözüm yolunun esas amacına ulaşamadığı tespit edilirse.

Sorumluluk Reddi

Garanti Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması: qproctor SİSTEMİ VE HİZMETLERİ DAHİLDİR. SINIRLAMA OLMAKSIZIN, qproctor WEB SİTESİNDE KULLANILABİLİR VEYA ARACILIĞIYLA ERİŞİLEBİLİR VEYA qproctor WEB SİTESİNDEN ERİŞİLEBİLİR VEYA BU SİTEDEN GÖNDERİLEN TÜM İÇERİK, YAZILIM VE FONKSİYONLAR “OLDUĞU GİBİ”, “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” VE “TÜM HATALARIYLA” SAĞLANIR. KANUNLARIN İZİN VERDİĞİ EN GENİŞ ÖLÇÜDE. YUKARIDA ÖZEL OLARAK BELİRTİLENLER DIŞINDA, qproctor, (Açık VEYA ZIMNİ) HERHANGİ BİR TÜRDE: (A) qproctor SİSTEMİ VE HİZMETLERİ; (B) qproctor SİSTEMİ VE HİZMETLERİ ARACILIĞIYLA SAĞLANAN VE SAĞLANAN İÇERİK VE YAZILIM; (C) qproctor SİSTEMİ VE HİZMETLERİ ÜZERİNDEN ERİŞİLEBİLİR VEYA ARACILIĞIYLA ERİŞİLEN İŞLEVLER; VE (D) HASSAS BİLGİLERİN qproctor SİSTEMİ VEYA HİZMETLERİ ARACILIĞIYLA İLETİLMESİYLE İLGİLİ GÜVENLİK. KCTEK, qproctor, BAĞLI ORTAKLIKLARI VE LİSANS VERENLERİ, qproctor SİSTEMİNİN, qproctor SİSTEMİNİN HİÇBİR İŞLEVİNİN VEYA İÇERİĞİNDEKİ İÇERİĞİN KESİNTİSİZ VEYA HATALI OLACAĞINI GARANTİ ETMEMEKTEDİR; HERHANGİ BİR HATA VEYA KUSURUN DÜZELTİLECEĞİNİ; VEYA qproctor SİSTEMİNİN VEYA SUNUCU SUNUCULARIN VİRÜS VEYA BAŞKA ZARARLI BİLEŞENLER İÇERMEZ. VEYA HİZMETİ KULLANMANIN SONUÇLARI İHTİYAÇLARIMIZI KARŞILAYACAĞIDIR. KCTEK LLC, qproctor VE YÖNETİCİLERİ, YETKİLİLERİ, ÇALIŞANLARI VE DİĞER TEMSİLCİLERİ, qproctor SİSTEMİNİN VE HİZMETLERİNİN, SINIRLAMA OLMAK ÜZERE, İÇERİK VE BUNDAKİ HATALARDA KULLANILMASINDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. HİÇBİR DURUMDA, SÖZLEŞME YA DA HAKSIZ FİİLDE (İHMAL DAHİL OLMAK ÜZERE) DAYALI OLARAK, qproctor, MÜŞTERİYE YA DA HERHANGİ BİR MÜŞTERİ TARAFINA KARŞI DOLAYLI, ÖZEL YA DA CEZAİ ZARARLARDAN YA DA YANLIŞ VEYA YANLIŞ VERİLERİN KAYBI VEYA YANLIŞLARINDAN SORUMLU TUTULAMAZ. qproctor KULLANIMINIZ, HİZMETLER VEYA TARAFLARIN İLİŞKİLERİ. HİZMETİ KULLANMANIZIN RİSKİ TAMAMEN SİZE AİTTİR.

İstisnalar

Bazı yargı bölgeleri, belirli garantilerin hariç tutulmasına veya dolaylı veya arızi hasarlar için sorumluluğun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermez, bu nedenle yukarıdaki sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

Geçerli Kanun

Bu Koşullar, kanun hükümleri ihtilafına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır.

Bu Koşulların herhangi bir hakkını veya hükmünü uygulamamamız, bu haklardan feragat edildiği anlamına gelmez. Bu Koşulların herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olduğuna karar verilirse, bu Koşulların geri kalan hükümleri yürürlükte kalacaktır. Bu Koşullar, Hizmetimizle ilgili olarak aramızdaki tüm sözleşmeyi oluşturur ve Hizmetle ilgili olarak aramızda daha önce yapmış olabileceğimiz tüm sözleşmelerin yerine geçer ve bunların yerine geçer.

Değişiklikler

Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme veya değiştirme hakkını saklı tutarız. Bir revizyon önemliyse, yeni şartların yürürlüğe girmesinden en az 30 gün önce bildirimde bulunacağız. Önemli bir değişikliği neyin oluşturduğu tamamen bizim takdirimize bağlı olarak belirlenecektir.

Herhangi bir revizyon yürürlüğe girdikten sonra Hizmetimize erişmeye veya Hizmeti kullanmaya devam ederek, revize edilen şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, artık Hizmeti kullanma yetkiniz yoktur.

Bizimle iletişime geçin

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle (0312) 473 73 24 veya info@kc.com.tr e-posta adresi ile iletişime geçiniz.